partneři

Partnery aliance jsou přední představitelé v oblasti vývoje a poskytování nových technologií, inovativních řešení, IT společnosti, zástupci průmyslu v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb a v neposlední řadě sami poskytovatelé zdravotních a sociálních služeb.

B. Braun Melsungen AG
B. Braun je německá zdravotnická společnost se sídlem v německém městě Melsungen v okrese Schwalm-Eder v Hesensku. V České a Slovenské republice působí skupina B. Braun od roku 1993 a skládá se z B. Braun Medical a služeb a B. Braun Avitum, poskytovatele dialyzační péče.
HARTMANN - RICO a.s.
Skupina HARTMANN své produkty nabízí v bezmála 100 zemích světa a její pobočky lze navštívit ve 34 z nich. Společnost se může opřít o 200 let zkušeností, hluboký vhled do problematiky a odborné znalosti z oblasti zdravotnictví, které získává díky neustálému dialogu se všemi skupinami jejích zákazníků. V České republice působí společnost jako HARTMANN - RICO a.s., která vznikla v roce 1991 vstupem společnosti PAUL HARTMANN AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. HARTMANN - RICO a.s. spojuje tým více než 1500 zaměstnanců. Portfolio jejích produktů se skládá z celé škály zdravotnických a hygienických výrobků a služeb, které spojuje důraz na inovativnost, snadné použití a vysokou efektivitu.
MEDDI hub a.s.
Společnost MEDDI hub a.s. byla založena v roce 2017 a jejím hlavním cílem je co nejvíce zjednodušit komunikaci mezi lékařem a pacientem a ušetřit jim tak drahocenný čas, nabídnout moderní služby a celkově zefektivnit stávající systém. Díky vývoji mobilní aplikace MOU MEDDI představili moderní onkologii 21. století, obecný koncept MEDDI app je ale vhodný pro jakékoliv zdravotnické zařízení.
AGEL a.s.
AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje 14 nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
Pfizer, spol. s r.o.
Společnost Pfizer je přední světová biofarmaceutická společnost založená na výzkumu a vývoji vlastních léků. Od svého založení v roce 1849 sídlí v New Yorku, USA. Účelem a smyslem existence společnosti je přinášet průlomové léky, které mění život pacientů. Vyvíjí nové, inovativní léky, včetně léků biologických a vakcín. Podporuje programy a aktivity, které pomáhají veřejnosti, zajišťují pokrokovou lékařskou péči a zlepšují výsledky léčby pacientů.
L I N E T spol. s.r.o.
Linet je česká firma se sídlem v Želevčicích nedaleko Slaného v okrese Kladno. Specializuje se na výrobu nemocničních a pečovatelských lůžek s příslušenstvím, včetně speciální zdravotnické lůžkové techniky, jako jsou porodní lůžka nebo gynekologická vyšetřovací křesla.
CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.
CompuGroup Medical je mezinárodní softwarová společnost zaměřená na oblast zdravotnictví. Jsme jednou z vedoucích společností v oblasti e-Health na světovém trhu. Naše programy a komunikační řešení pomáhají lékařům, stomatologům, sítím zdravotnických zařízení a dalším poskytovatelům zdravotní péče v organizaci jejich práce, diagnostikování i léčbě. Produkty CompuGroup Medical boří technologické a organizační bariéry mezi jednotlivými sektory zdravotnických systémů. Spojujeme svět zdravotnictví.